Dobre wieści z Wrocławia! Ruszyła Scena Wropaganda

Kultura

W styczniu ruszyła SCENA WROPAGANDA – cykl imprez promujących wrocławskich artystów, mający na celu ożywienie przestrzeni kulturalnej Wrocławia.

Rozpoczęta w styczniu akcja SCENA WROPAGANDA nabiera kolorów i właściwego tempa.

Po inaugurującym Scenę Wropagandy, gorąco przyjętym występie wrocławskiej formacji MUSIC IN PROGRESS w klubie Ośrodek cykl od lutego zagości pod strzechami miejsca równie przyjaznego i inspirującego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

WROPAGANDA to projekt interdyscyplinarny, którego głównym celem są czynne działania dążące do ożywienie przestrzeni kulturalnej Wrocławia. Poprzez swoje działania promuje szeroko pojętą kulturę alternatywną – artystów, którzy w sposób dla odbiorców inspirujący przekraczają ramy gatunkowe.

Muzyka, obraz, grafika, street art, performance, fashion art, szeroko pojęty design – to główne pola tematyczne, które Propaganda od kilku miesięcy eksploruje w różnych punktach Wrocławia przy Waszym aktywnym udziale. „Scena Wropaganda” powstaje w ścisłej współpracy z wrocławską agencją koncertową Lion Stage Management.

 

 

Tym samym począwszy od 4 lutego zapraszamy Was co środę na spotkania w Klubie Włodkowica 21, którego nazwa sama zaprowadzi Was pod właściwy adres. Muzyka, obraz, grafika, street art w sprzyjającej odprężeniu i inspirującej atmosferze – to kwintesencja Sceny Wropagandy. Zwolenników talentu Matplanety i Mr Transponder’a przepraszamy za nagłe zmiany i obiecujemy, że postaramy się pokazać obie formacje na żywo już wkrótce.

 

więcej:

www.wropaganda.pl
www.lionstage.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →