Do trzech razy sztuka? Excision i ILLENIUM zapowiedzieli kolejny wspólny utwór!

RUKES (www.rukes.com)
News
Excisioon B2B ILLENIUM

Po Gold (Stupid Love) z Shallows i Feel Something z I Prevail przyszedł czas na wspólną kolaboracje numer 3, do której Excision i ILLENIUM zaprosili Haliene. Kiedy premiera?

Albumowe kolaboracje ILLENIUM i Excisiona

Możemy być już pewni, że 2021 będzie kolejnym rokiem ze wspólną premierą od ILLENIUM i Excisiona.

Początek ich producenckiej współpracy sięga 2018 roku i albumu Apex, na którego trackliście znalazło się wspólne Gold (Stupid Love). 12 miesięcy później, podczas festiwalu Lost Lands 2019, producenci zagrali wspólnego B2B seta, podczas którego swój debiut na żywo miał ich drugi collab – Feel Something z I Prevail.

Excision, ILLENIUM – Gold (Stupid Love) ft. Shallows

Na jego oficjalną premierę musieliśmy poczekać do kolejnego kalendarzowego roku, który większość z nas, fanów elektroniki, festiwali i spotkań towarzyskich, chciałaby wymazać ze swojej pamięci.

Nowy album ILLENIUM – Fallen Embers

Jak już wspominaliśmy w artykule poświęconym albumowym zapowiedziom na scenie basowej, ILLENIUM szykuje się do premiery swojego czwartego krążka zatytułowanego Fallen Embers. Obecnie wiemy, że wyląduje on na streamingach latem tego roku.

Jednym z albumowych pewniaków – obok kolaboracji z SLANDER i Krawellą – jest trzeci wspólny utwór z Excisionem, na którym udzieli się wokalistka Haliene.

Zapowiedzią dopełniacza tercetu ILLENIUM podzielił się na swoim Twitterze oraz Instagramie. Podobnie jak w przypadku poprzedników, w najnowszym collabie dostaniemy zarówno melodic dubstep jak i mocny basowy konkret dla prawdziwych headbangers.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

12 kwietnia 2021
Do trzech razy sztuka? Excision i ILLENIUM zapowiedzieli kolejny wspólny utwór!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.