Listopad pod znakiem trasy koncertowej Jona Hopkinsa

News
Jon Hopkins wraca na trasę

Ogłoszona przez Jona Hopkinsa na początku 2020 roku i odwołana niedługo potem z powodu pandemii trasa koncertowa Polarity będzie miała swoją kontynuację jeszcze w tym roku. Brytyjski producent ogłosił właśnie daty koncertów w 13 miastach Starego Kontynentu. Inaugurujący koncert odbędzie się w Bristol 4 listopada, ostatni w Hamburgu 22 dni później.

Trasa Polarity zaprezentuje po raz pierwszy dwa oblicza artysty. Jedyne w swoim rodzaju występy ukażą elementy – cytując samego Hopkinsa – „surowości i kruchości”. Całość zostanie wzbogacona o tzw. mise en scene, czyli elementy inscenizacji teatralnej. Na scenie nie zabranie również muzyków: gitarzysty Leo Abrahama, skrzypaczki Emmy Smith i wiolonczelistki Daisy Vatalaro.

Fot. Jon Hopkins

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Jon Hopkins

Wyjątkowy taki duet

Do odważnych świat należy. Stare porzekadło w odniesieniu do brytyjskiego artysty pasuje teraz jak ulał. Nie znając dalszych losów związanych z pandemią, decyzja o wznowieniu blisko miesięcznej trasy koncertowej, ociera się o swego rodzaju brawurę. Trudno oszacować, jak będzie wyglądał świat za miesiąc, nie mówiąc o końcówce roku. Nie bacząc na wszystko, Hopkins nie tylko wierzy w powodzenie swojego przyszłego przedsięwzięcia, ale stara się je podnieść do poziomu, do którego wcześniej nie predestynował.

Jon Hopkins – Searchlight – POLARITY Tour trailer

Nie licząc inaugurującego trasę, podwójnego spektaklu w Bristolu, gościem specjalnym Polarity będzie Hayden Thorpe, wokalista Wild Beasts, coraz śmielej poczynający sobie w solowej karierze dzięki albumowi Diviner i epce Aerial Songs. 

Nie mogę się doczekać przełożonych terminów trasy Polarity w listopadzie. Z przyjemnością ogłaszam również nowe występy w Bristolu, Cambridge i Barcelonie. Mój przyjaciel Hayden Thorpe będzie wspierał mnie we wszystkich terminach (oprócz Bristolu)

– wyznał Hopkins

Bilety są już w sprzedaży na oficjalnej stronie artysty w cenie od 30 do 51 euro.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →