Listopad pod znakiem trasy koncertowej Jona Hopkinsa

News
Jon Hopkins wraca na trasę

Ogłoszona przez Jona Hopkinsa na początku 2020 roku i odwołana niedługo potem z powodu pandemii trasa koncertowa Polarity będzie miała swoją kontynuację jeszcze w tym roku. Brytyjski producent ogłosił właśnie daty koncertów w 13 miastach Starego Kontynentu. Inaugurujący koncert odbędzie się w Bristol 4 listopada, ostatni w Hamburgu 22 dni później.

Trasa Polarity zaprezentuje po raz pierwszy dwa oblicza artysty. Jedyne w swoim rodzaju występy ukażą elementy – cytując samego Hopkinsa – „surowości i kruchości”. Całość zostanie wzbogacona o tzw. mise en scene, czyli elementy inscenizacji teatralnej. Na scenie nie zabranie również muzyków: gitarzysty Leo Abrahama, skrzypaczki Emmy Smith i wiolonczelistki Daisy Vatalaro.

Fot. Jon Hopkins

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Jon Hopkins

Wyjątkowy taki duet

Do odważnych świat należy. Stare porzekadło w odniesieniu do brytyjskiego artysty pasuje teraz jak ulał. Nie znając dalszych losów związanych z pandemią, decyzja o wznowieniu blisko miesięcznej trasy koncertowej, ociera się o swego rodzaju brawurę. Trudno oszacować, jak będzie wyglądał świat za miesiąc, nie mówiąc o końcówce roku. Nie bacząc na wszystko, Hopkins nie tylko wierzy w powodzenie swojego przyszłego przedsięwzięcia, ale stara się je podnieść do poziomu, do którego wcześniej nie predestynował.

Jon Hopkins – Searchlight – POLARITY Tour trailer

Nie licząc inaugurującego trasę, podwójnego spektaklu w Bristolu, gościem specjalnym Polarity będzie Hayden Thorpe, wokalista Wild Beasts, coraz śmielej poczynający sobie w solowej karierze dzięki albumowi Diviner i epce Aerial Songs. 

Nie mogę się doczekać przełożonych terminów trasy Polarity w listopadzie. Z przyjemnością ogłaszam również nowe występy w Bristolu, Cambridge i Barcelonie. Mój przyjaciel Hayden Thorpe będzie wspierał mnie we wszystkich terminach (oprócz Bristolu)

– wyznał Hopkins

Bilety są już w sprzedaży na oficjalnej stronie artysty w cenie od 30 do 51 euro.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →