Nowa miejscówka w Warszawie – DJBAR Żurawia

News

Już od tego weekendu Warszawa zyska kolejną pozycję na liście nocnych lokali. Sprawdź kto zagra na otwarciu DJBAR Żurawia.

Elektronicznie i koncertowo – tak DJBAR Żurawia zapowiada swoją działalność w samym sercu Warszawy, pod adresem Żurawia 32/34. Centralną częścią lokalu będzie długi bar oraz usytuowana przy nim dj-ka. Surową stylistykę wnętrza, w którym dominują cegła i architektoniczny beton, dopełnią geometryczne grafiki i wizualizacje.
Gwiazdą pierwszego wieczoru otwarcia będzie brytyjski house’owy dj i producent, TCTS. Następnego dnia usłyszymy przede wszystkim The Dumplings w wydaniu dj set.
Wkrótce po otwarciu, na weekendowych imprezach w DJBAR Żurawia za dekami staną warszawscy dj-e, tacy jak Falcon/Kebs, Kovvalsky czy Adam Bekett. Na koncertowe wtorki zapraszani będą artyści wnoszący świeżość na polską scenę – jako pierwsi pojawią się elektroniczny Plastic oraz big-bandowy P. Unity.
Śledźcie koniecznie profil nowego warszawskiego lokalu na Muno.pl. Już wkrótce pojawią się tam informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Źródło: materiały promocyjne

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →