Szczegóły występu DJ Shadowa w Polsce!

News

Jak już informowaliśmy wcześniej 24 lipca 2010 roku, na jedynym i długo wyczekiwanym koncercie w Polsce wystąpi legendarny DJ Shadow. Mamy dla Was kolejną garść informacji na ten temat!

Tego artysty nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ogromne uznanie DJ Shadow zdobył debiutanckim albumem „Endtroducing…..” z 1996 roku. Kolejny longplay „The Private Press” zawiera międzyinnymi przebój „Six Days”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

DJ Shadow współpracował do tej pory m.in. z Zackiem De La Rocha (Rage Against The Machine), zespołem Jon Spencer Blues Explosion, remiksował muzykę Keane, Beastie Boys i Depeche Mode. DJ Shadow jest takżę współtwórcą grupy UNKLE – pierwsza płyta „Psyence Fiction” powstała przy jego dużym zaangażowaniu.

 

 

Oto kilka słów, które wypowiedział DJ Shadow na okoliczność jego tegorocznej trasy:

 

„Jestem podekscytowany tą trasą z kilku powodów – nowego, premierowego materiału, który będę prezentował, choć nie zabraknie też i starego, wizualizacji przygotowanych na tę trasę, a także miejsc które odwiedzę, szczególnie tych, w których będę po raz pierwszy. Zawsze zależało mi, by każdy koncert wypadł jak najlepiej i mam nadzieję, że fani docenią moje starania. Podróżowanie po świecie, poznawanie nowych ludzi, wymiana myśli, muzyki… o to właśnie chodzi w życiu!”

 

Koncert DJ Shadowa w Centrum Stocznia Gdańska, ktory odbędzie się 24 lipca 2010 roku zapowiada sie na muzyczne i wizualne wydarzenie roku w Trójmieście. Oprócz gwiazdy wieczoru usłyszymy także Grzanko Muzykanta, Rosa & Trebskiego oraz zwycięzcę Serato Screatch Conest Poland 2010!

 

Ceny biletów – dostępne na muzikanova.pl: I pula 69zł (do 25.06) , II pula 85zł (od 26.06)

 


Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →