DJ Shadow i King Gizzard & The Lizard Wizard łączą siły w nowym kawałku

Materiały prasowe
DJ Shadow z remiksem utworu australijskiej kapeli

Legenda muzyki elektronicznej wchodzi w nowy rok z przytupem - jego odświeżona wersja utworu King Gizzard & The Lizard Wizard pobudzi Was do tańca! Sprawdźcie poniżej!

Powrót króla

Australijska grupa rockowa King Gizzard & The Lizard Wizard udostępniła kolejną piosenkę z albumu Butterfly 3001, która zawiera remiksy utworów pochodzących z wydanego w minionym roku albumu Butterfly 3000. Black Hot Soup (DJ Shadow 'My Own Reality’ Re-Write) to utwór otwierający album i dziś pojawia się z nowym teledyskiem wyreżyserowanym przez Johna Angusa Stewarta. Tutaj mały spoiler na start – mamy pierwszego mocnego kandydata na teledysk roku! Jest Melbourne Shuffle, są ładne zdjęcia, jest zabawa i szaleństwo, ale przede wszystkim kapitalny remiks DJ Shadowa. W ostatnich latach ze świeczką szukać tak ciekawych klipów – owszem The Chemical Brothers wciąż nie zawodzą, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Naprawdę świetna robota! W rolach głównych australijski aktor John Safran, a także Alkiviadis Grapsas i John Dimoulas.

King Gizzard & The Lizard Wizard – Black Hot Soup (DJ Shadow “My Own Reality” Re-Write)

King Gizzard & The Lizard Wizzard – wariaci z Melbourne

Ta psychodeliczna kapela z australijskiego Melbourne, to kolejna jasno świecąca gwiazda na muzycznej mapie antypodów. Jeśli ich wcześniej nie słuchaliście, to spodziewajcie się multum zwariowanych brzmień, niestandardowych melodii i mocno kolorowej stylistyki. Kapela w swojej twórczości jest bardzo płodna – od początku działalności w 2010 King Gizzard & The Lizard Wizard wydali aż 18 albumów długogrających – w ostatnim roku wypuścili dwa krążki: L.W. oraz wspomniany wcześniej Butterfly 3000. Jakby tego było mało, zespół ogłosił premierę kolejnego dużego wydawnictwa Made in Timeland w nadchodzących miesiącach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w tym roku zespół wyruszy w międzynarodową trasę koncertową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →