DJ Rush wystąpi na Halloween w Tamie. Zamów bilety

Eventpromo

Legendarny i bezkompromisowy DJ Rush wstąpi w Poznaniu już 31 października. Bilety są dostępne w sprzedaży.

Dj Rush – legenda techno

Isiah Major, czyli innymi słowy DJ Rush to wyjątkowo wyrazista indywidualność sceny techno i house. Dziś to postać legendarna, wyznacznik pewnego standardu, jednoznacznie kojarzonego z hasłem Rush. W 1989 roku został rezydentem klubu Reaktor w Chicago, gdzie w tym czasie dominowała muzyka disco. Następnie pojawił się w kolejnych klubach: Medusa, Power House, Music Box i Warehouse.

W ten sposób stał się centralną postacią sceny house i techno w Chicago. Z USA wyruszył na podbój świata, dążył cały czas do tego, aby być utożsamianym z jego muzyką, która do dzisiaj ukazuje się w najróżniejszych labelach: Hi Octane, Force Inc, Djax Up Beat, Pro-Jex, Predicaments i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Styl Rusha określa się jako połączenie trzech elementów: twarda stopa automatu perkusyjnego, szalejąca perkusja, a do tego wokale i na dodatek wszystko w najróżniejszych konfiguracjach. Całość jest bardzo charakterystyczna, zdecydowanie skierowana na parkiet, a nie do słuchania w domu. Rytmy i wokale są bardzo charakterystyczne dla tego producenta, z łatwością rozpoznawane przez fanów i pozwoliły na określenie tego stylu jako Chicago techno. Jego sety są masywne, bezkompromisowe, z pędzącą rytmiką.

dj rush

DJ Rush w Poznaniu, 31 października

To jeden z największych herosów techno, jego sety są zawsze bardzo wyczekiwane. Jeśli jesteś jego fanem, to najbliższa okazja, żeby spotkać się z żywą legendą nastąpi 31 października. Poznański klub Tama urządza Halloween z Djem Rushem!

DJ Rush | Tama Halloween, 31 października – bilety

Nie przegap tej imprezy, bilety są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

DJ Rush | Tama Halloween | 31.10.2019

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →