DJ Q wrócił po swoje. Kapitalny utwór z Toddem Edwardsem zapowiada pierwszy krążek od ośmiu lat

Fot. Materiały prasowe
News

Q jak quality – quality music. Dokładnie tak można streścić pierwszy od ośmiu lat krążek DJ Q. Jego zapowiedź od kilku dni dostępny jest w formie singli. Jednym z nich jest Sweet Day nagrany z udziałem Todda Edwardsa.

Od wydania krążka Ineffable mija w tym roku 8 lat. Nie oznacza to, że Shollen Quarshie przepadł w tym czasie na dobre. Brytyjczyk aktywnie brał udział w życiu klubowym, w międzyczasie publikując pomniejsze wydawnictwa. Pierwsze od prawie dekady mistrz uk garage obwieścił za pomocą singla Sweet Day. A to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez DJ Q.

Czytaj również: Hekato: „Przestałam marzyć. Robię tak, jak czuję” [wywiad]

DJ Q is back!

Est. 2003 to składający się z jedenastu utworów album, do którego stworzenia DJ Q zaprosił wielu renomowanych artystów. Krążek zdaniem autora trafia w samo sedno tego, co czyni jego muzykę tak wyjątkową. Główny singiel promujący album, Sweet Day, powstał z udziałem legendy garage house i UK garage, Todda Edwardsa. Na płycie ponadto pojawią się Hans Glader, Shola Ama, Sharda, Lily McKenzie i Star.One.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa muzyka już jest! Album Est. 2003 to powrót do korzeni ze zbiorem jedenastu utworów w klimacie uk garage!

– pisze na swoim Instagramie DJ Q.

Nazywany powrotem do korzeni najnowszy album DJ Q jest następstwem wydanego w 2014 roku longplaya Ineffable. Osadzony we współczesnych brzmieniach UKG, popu, grime i bassline ukaże się 23 września nakładem Local Action Records Est. 2003 dostępny będzie w wersji cyfrowej oraz jako limitowane wydanie CD w digipacku, z dołączoną wkładką fotograficzną.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →