DJ Q-bert dołącza do Rebel Babel Ensemble [aktualizacja]

Fot. Materiały promocyjne
News
Rebel Babel Ensemble rozrasta się

9 grudnia pojawił się premierowy klip L.U.C.-a, DJ-a Q-Berta, Alexa Hahna & Rebel Babel Ensemble Dialog 3 – Roaring 20's 2022, który zapowiada duże artystyczne wydarzenie.

Rebel Babel Ensemble rozrasta się

Jeden z najbardziej utytułowanych DJ-ów na świecie, DJ Q-bert, oraz polscy DJ-e i producenci: Eprom, Decks i ES.CE, a także wybitni muzycy jazzowi tacy jak Alex Hahn, Kevin Louis i Mateusz Pospieszalski wystąpią na najnowszym międzynarodowym koncercie Rebel Babel Ensemble pod batutą Łukasza L.U.C. Rostkowskiego. 9 grudnia pojawił się premierowy klip L.U.C.-a, DJ-a Q-Berta Alex Hahna & Rebel Babel Ensemble Dialog 3 – Roaring 20’s 2022, który zapowiada cały koncert.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Będzie też koncert

Roaring 20’s 2022 to najnowsza produkcja L.U.C.-a, który w kooperacji z Muzeum Jazzu w Nowym Orleanie połączył kilkunastu producentów, DJ-ów i muzyków jazzowych w koncercie nawiązującym do utworów polskiego dwudziestolecia międzywojennego. Usłyszymy instrumentalne fragmenty piosenek Hanki Ordonówny, Mariana Demara, Henryka Warsa, Mieczysława Fogga oraz Emanuela Szlachtera w nowych hip-hopowych i chill-hopowych wersjach.

Podróżniczy koncert ukazujący muzyków i ich środowiska oraz krajobrazy różnych części świata usłyszymy i zobaczymy 20.12 na kanale LUCfilms oraz na kanałach Muzeum Jazzu z Nowego Orleanu. Koncert powstał w koprodukcji z Instytutem Adama Mickiewicza.

L.U.C. DJ Q-Bert Alex Hahn & Rebel Babel Ensemble – Dialog 3 – Roaring 20’s 2022 – Brass Wood & Wax

Dialog – część 3. w drodze

Międzynarodowa otwarta orkiestra Rebel Babel Ensemble połączyła już ponad 11.000 muzyków. Równolegle z pracą nad albumem z polskimi artystami Dialog 2 powstaje międzynarodowy, transatlantycki album Dialog 3 z muzykami z Europy i USA. Premiera planowana jest na 2022 rok.

Mówi się, że historia rzadko się powtarza, ale często rymuje. Mam wrażenie pewnego podobieństwa współczesności do lat 20 ubiegłego wieku i to nie tylko ze względu na szalejącą właśnie inflację. Przytłaczająca ilość wynalazków, zmiana postrzegania rzeczywistości wtedy poprzez ruchomy obraz i kino – dziś poprzez internet, bitcoiny i wirtualną rzeczywistość. Ogromne przemiany społeczno-ekonomiczne, ucieczka od wolności i wielki niepokój widma nadchodzącego kryzysu a nawet wojen. W takiej chwili chcieliśmy przypomnieć o roli pokojowego dialogu między kulturami. Naszymi międzynarodowymi koncertami chcemy przypominać, że ludzkość jest jedną orkiestrą, która gra wspólnie w małej, samotnej filharmonii jaką jest Ziemia zawieszona w pustym i zimnym kosmosie. One Planet, One Love, One Ensemble
– mówi L.U.C.

L.U.C. DJ Q-Bert Decks Eprom ES.CE Alex Hahn & Rebel Babel Ensemble – Dialog 3 – Roaring '2022 Live

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →