Polski klub na liście 'Top 100 Clubs 2011′

News

Z przyjemnością informujemy, że jeden z polskich klubów znalazł się w rankingu 'Top 100 Clubs 2011' według brytyjskiego magazynu DJ Mag.

Od zeszłego roku w głosowaniu ’Top 100 Clubs’ biorą udział wyłącznie klubowicze i to właśnie oni decydują o tym, które miejsca wiodły prym w ostatnich 12 miesiącach na elektronicznej scenie muzycznej. W 2010 roku zwycięzcą plebiscytu okazał sie Sankeys w Manchesterze. Na samym szczycie znalazły się także Amnesia, Fabric, Ministry of Sound oraz Pacha.

Wyniki 'Top 100 Clubs 2011′, które zostały ogłoszone już jakiś czas temu, powinny ucieszyć nas wszystkich, a w szczególności bydgoszczan, gdyż właśnie klub z tego miasta znalazł się na liście DJ Maga. Mowa tu o klubie Tabubar, w którym mieliśmy okazję gościć rok temu z okazji 6. urodzin naszego serwisu 🙂

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak czytamy na oficjalnej stronie bydgoskiego klubu – „Muzyka w Tabubar jest na pierwszym miejscu. To ona stanowi o wyjątkowości tego klubu. Brzmienia, na które stawiamy to przede wszystkim współczesna muzyka klubowa. Naszym głównym zadaniem jest skupiać wokół siebie ludzi nietuzinkowych, aktywnych zawodowo i towarzysko. Ludzi świadomych swoich potrzeb i gustów, podążających, a raczej kreujących nowe trendy.”

Można powiedzieć, że Tabubar spełnia swoją misję i aktywizuje całkiem sporą ilość fanów. To właśnie Tabubar zdobył najwięcej głosów wśród wszystkich polskich klubów i uplasował się na 88. miejscu 'Top 100 Clubs 2011′.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →