DJ Krush i Goldfrapp na Free Form Festival 2010

News

Pierwszymi gwiazdami tegorocznej edycji FreeFormFestival 2010, którzy wystąpią w pażdzierniku w Warszawie są DJ Krush oraz Goldfrapp!

FreeFormFestival jest wyjątkowym i unikatowym na skalę Polski przedsięwzięciem kulturalnym. Festiwal prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Program FFF jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach artystycznych. W programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie, ale również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu.

 

 

Pierwszymi potwierdzonymi artystami, którzy wystąpią w dniach 15 – 16 padziernika 2010 roku w Centrum Kultury Koneser w Warszawie na tegorocznej edycji FreeFormFestival są DJ Krush – wielka muzyczna osobowość, najsłynniejszy japoński dj i producent elektroniczny, jeden z najoryginalniejszych twórców instrumentalnego hip-hopu oraz Goldfrapp – brytyjski duet łączący ze sobą awangardową elektronikę, popowe melodie, elementy folku, rocka i disco.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →