DJ Hell potrzebuje Twojej pomocy. „Pracujemy nad ekscytującym projektem książkowym”

Fot. Víctor Moreno
News
DJ Hell

Artysta proszący fanów o pomoc w powstaniu książki na jego temat? Dość rzadko spotykana praktyka. DJ Hell uznał, że to dobra i skuteczna metoda na zebranie jak największej liczby potrzebnych materiałów.

DJ Hell z nowym projektem

Znany z hymnów współczesnej elektroniki jak Wonderland i My Definition Of House Music DJ Hell jest w potrzebie. (Nie)cierpiącą zwłoki okazją do wsparcia legendarnego artysty jest projekt o nazwie DJ Hell – Artist and Techno Legend. Wieść o powstaniu książki będącej zbiorem ilustracji i materiałów stworzonych w ostatnich latach na temat Helmuta Josefa Geiera, co ciekawe, nie wywołała jednogłośnego zachwytu.

Skromny, wręcz pokraczny obraz własnej osoby „największej legendy techno na świecie”. Koledzy Mills, Hawtin, Cox, Väth (itd.) z pewnością widzą to tak samo. I dodaliby „wszech czasów”

– pisze jeden z internautów pod facebookowym postem DJ Hella.

Sześćdziesięciolatek w swoim wpisie nie boi się nazywać rzeczy po imieniu. Do głównej treści wspomina o wsparciu „największej legendy techno na świecie i założyciela International Deejay Gigolo Records”:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drodzy fotografowie, drodzy redaktorzy i fani, nadszedł czas! Wraz z moim zespołem pracujemy nad ekscytującym projektem książkowym DJ HELL – Artist and Techno Legend! Do tego potrzebujemy odpowiednich materiałów, które powstały w ostatnich latach! Prosimy o przesyłanie zdjęć z sesji modowych lub wywiadów, zdjęć prasowych lub materiałów redakcyjnych z magazynów itp.

DJ Hell potrzebuje Twojej pomocy. "Pracujemy nad ekscytującym projektem książkowym"

Pomysłodawca projektu dodaje, że im więcej materiałów uda się zdobyć, tym książka będzie ciekawsza i obszerniejsza. Każdy chętny wspomóc niemieckiego artystę może kierować swoje propozycje bezpośrednio do wydawcy książki, Ludviga Rage’a na adres mailowy [email protected] DJ Hell – Artist and Techno Legend ma ukazać się pod koniec 2023 roku.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →