Wizjoner z piekła rodem LIFESTYLE

Lifestyle

"Cały pokój wytapetował zdjęciami z włoskiego wydania Vogue, pierwszą większą wypłatę wydał na ubrania vintage z second handu". O kim mowa?

Muno.pl, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników, poszerza spektrum pojawiających się treści. Doskonale wiemy, że nasi odbiorcy, tak jak i my, interesują się nie tylko muzyką, dlatego coraz częściej spotkacie się na Muno.pl z artykułami dotyczącymi m.in. mody, które dostarczać będzie Maria Kompf, autorka bloga Armaada.
15 listopada w poznańskim Eskulapie wystąpił DJ Hell – DJ, producent oraz założyciel legendarnego labelu International Deejay Gigolos. Helmut Geier (bo tak brzmią jego prawdziwe imię i nazwisko) to osoba odpowiedzialna za sukces największych hitów w historii muzyki elektronicznej a zarazem jedna z najbardziej tajemniczych, wizjonerskich i znaczących postaci niemieckiej sceny techno.
Prócz imponującego dorobku muzycznego i niekwestionowanego wyczucia stylu Hell ma na swoim koncie kolaboracje z branżą modową. Zaprojektował okulary przeciwsłoneczne (Design.Hell by Freundenhaus) oraz bieliznę (dla Wendy&Jim), wraz z monachijskim projektantem i przyjacielem Patrickiem Mohrem wypuścił linię koszulek, a także regularnie grywa na oficjalnych imprezach podczas berlińskiego tygodnia mody. Zdobywca tytułu najlepiej ubranego mężczyzny (wg GQ / 2003) nigdy nie przestał zaskakiwać fashionistów swoim unikalnym stylem.
Dj Hell zdradził swoje obsejse modowe Marii Kompf, modelce, stylistce i autorce bloga Armaada. Sprawdź więcej tutaj.
tekst: Maria Kompf
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →