DJ Fresh prezentuje remiksy swojego przełomowego hitu „Gold Dust”

fot. DJ Fresh / Instagram
News
DJ FRESH

Nie trzeba specjalnie się orientować w muzyce elektronicznej, aby wiedzieć, jaki wpływ na trendy miał utwór Gold Dust. Kawałek ten stał się jednym z najbardziej pamiętnych numerów minionej dekady, a także trampoliną do sławy dla DJ Fresha. Na dziesięciolecie hitu powstało miniwydawnictwo z jego remiksami. Sprawdźcie szczegóły!

Gold Dust – żyła złota DJ Frasha

DJ Fresh rozpoczynał karierę jako członek legendarnego składu Bad Company. Przełomowym momentem w karierze brytyjskiego didżeja i producenta był wydany w 2010 roku kawałek Gold Dust, który stał się dla niego trampoliną do sławy i dalszych kooperacji. Szybki, pogodny i pozytywny kawałek z wokalem uznanej raperki Ms. Dynamite i sympatycznym klipem (zmontowanym przez polskiego producenta Jacka Zajkowskiego), prezentującym brooklińskich nastolatków i dzieci bawiących się w Double Dutch (podwójną skakankę), stał się ogromnym hitem i viralem, który wykraczał daleko poza krąg zajawkowiczów drum’n’bassu. Do dzisiaj klip w serwisie YouTube odtworzono ponad 50 milionów razy!

DJ Fresh – Gold Dust

Na jubileuszowym miniwydawnictwie, poza radiową wersją hitu, znajdziemy sześć nowych remiksów reprezentantów brytyjskiej sceny drum’n’bass. Właściwa część EP-ki rozpoczyna się w tempie 170 BPM pulsującym remiksem Bou & Used, prezentującym nowoczesne, minimalistyczne podejście do drum & bassu. Następnie wydawnictwo zwalnia tempo, a Marten Hørger prezentuje dość ciekawą interpretację kawałka, która łączy w sobie elementy brytyjskiego house’u oraz EDM-u. Z kolei Fox Stevenson ma dla Was remiks, który spokojnie można nazwać wersją VIP – podkręcony i odświeżony dźwięk miło się sprawdza. Skepsis prezentuje kawałek z mocną linią basu, która spokojnie powinien zadowolić publikę na polskich dyskotekach, a Dutty Moonshine Big Band, w odróżnieniu od innych artystów, ma dla Was remiks z elementami egzotycznych bitów przypominających kuduro. Na koniec EP-ki znajdziemy dość niestandardowy house’owo-breakowy remix od Krafty Kuts. Warto sprawdzić, każdy znajdzie coś dla siebie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Fresh – Gold Dust (10th Anniversary Remixes)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →