Polski film 'DJ’ coraz bliżej! Zobacz trailer VIDEO

Lifestyle

Na początku przyszłego roku do kin wejdzie "DJ" - pierwszy europejski film przedstawiający zjawisko djingu i muzyki klubowej z perspektywy kobiety. W rolach głównych Maja Hirsch i Daniel Olbrychski, na ekranie zobaczymy też Carla Coxa i Ninę Kraviz.

DJ” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia utalentowanej, undergroundowej polskiej DJ-ki Mini. W tej roli występuje Maja Hirsch, a towarzyszą jej m.in. Daniel Olbrychski, Robert Gonera oraz znani z zagranicznych produkcji Miltos Yerolemou (Gra o tron, Gwiezdne wojny) oraz Rosalind Halstead (Wichrowe Wzgórza, Bridget Jones). Reżyserem obrazu jest Alek Korta.
„DJ” to pierwszy europejski film przedstawiający zjawisko dj’ingu i muzyki klubowej z perspektywy kobiety. Główna bohaterka jest piękna, ambitna i utalentowana. Brakuje jej tylko wiary w siebie. Mini wkracza w wielki świat muzyki klubowej – świat często bezwzględny, w którym łatwo się zatracić i porzucić swoje wartości. To hermetyczne środowisko zdominowane przez mężczyzn. Czy kobieta się w nim odnajdzie? Ile poświęci i jak daleko się posunie, by osiągnąć sukces i zaspokoić własne ambicje? Czy porzuci swoje wartości i przekroczy własne granice? Czy muzyka, którą kocha i z której czerpie siłę, w efekcie ją zniszczy?
Film kręcono w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na słonecznej Ibizie, w istniejących tam kultowych klubach: Ministry of Sound, Ushuaia, Privilege i Es Paradis. W dokumentacji filmowej brali udział: Uner (który odpowiada też za ścieżkę dźwiękową filmu), Steeve Valverde, Andy Moor, Carl Cox, Pete Tong, Judge Jules, Nelski, ATB, Nina Kraviz, Andrea Oliva, Ale Zuber, Patryk Skwarski, Chelina Manuhutu, Wally Lopez, Brian Cross, Oriol Calvo.
Kinową premierę filmu „DJ” zaplanowano na 19 stycznia 2018 roku. Wyświetlany będzie nie tylko w Polsce, ale też na Ibizie i w Londynie.
Źródło: informacja prasowa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →