Dixon w Warszawie i Krakowie – ZAMÓW BILETY

3 725
Wydarzenie
Dixon w Warszawie i Krakowie – ZAMÓW BILETY

Jeden z najbardziej wpływowych DJ-ów świata, Dixon, w lutym ponownie zawita do Polski. Tym razem odwiedzi Warszawę oraz Kraków. Bilety już w sprzedaży!

Steffen „Dixon” Berkhahn od połowy lat 90. był rezydentem najważniejszych berlińskich klubów, m.in. legendarnego E-Werk czy Tresora. Jego definicja muzyki house była o wiele głębsza od house’u, który grano wówczas w Berlinie. W 1998 roku zaczął współpracę z chłopakami z Jazzanova, wydając remix ich projektu Extended Spirit. Od tego czasu współpracował z całą rzeszą artystów, m.in. Femi Kuti, Atjazz, Jazzanovą, Atticą Blues, I-Cubem, Georgem Levinem, Taxi, Kemetic Just, Beanfield i Clarą Hill.
Niesamowity kunszt DJ-ski i świetnie remiksy zaprowadziły Dixona do najbardziej liczących się klubów house’owych na świecie. Podróże i tworzenie muzyki zajęły mu tyle czasu, że musiał zrezygnować z rezydencji w berlińskich klubach. Dziś Steffen Berkhahn jest jednym z najbardziej wpłowowych DJ-ów świata, a prowadzony przez niego label Innervisions wyznacza trendy w muzyce house.
Dixon wystąpi 27 lutego w warszawskim klubie Nowa Jerozolima i 28 lutego w krakowskim Prozaku.

BILETY WKRÓTCE