Dixon gwiazdą Muno.pl Bday w SQ – BILETY!

4 316
Wydarzenie
Dixon gwiazdą Muno.pl Bday w SQ – BILETY!

Po niezwykle udanej warszawskiej odsłonie urodzin Muno.pl, przyszedł czas na kolejny przystanek w naszym tournee. Zapraszamy do poznańskiego klubu SQ na imprezę z udziałem Dixona!

Już w najbliższą sobotę Muno.pl Bday zawita do Poznania! Tym razem specjalnie na tę okazję postanowiliśmy zaprosić Steffena Berkhahna znanego lepiej jako Dixon! Doskonały gust muzyczny, profesjonalizm w dj’skim fachu oraz nieprawdopodobna wręcz umiejętność kompilowania niezapomnianych setów, stawia go w czołówce najbardziej wpływowych artystów na współczesnej elektronicznej scenie muzycznej.

Jako wzięty remixer, aranżował utwory takich artystów jak: Atjazz, Jazzanova, I-Cube, Georg Levin,  Beanfield czy też Clara Hill. W ostatnich czasach najczęściej występuje w towarzystwie Henrika Schwarza i Ame, z którymi tworzy jeden z najbardziej inspirujących labeli w Europie – Innervisions.

Pisząc o Dixonie nie można nie wspomnieć o dwóch znakomitych kompilacjach: „Temporary Secretary” (przeczytaj recenzję), która w 2009 roku w Podsumowaniu Muzycznym 2009 wg muzikanova.pl uplasowała się na drugim miejscu oraz znakomitej „Body Language vol.4” dla wytwórni Get Physical Music. Niedawno na swoim oficjalnym fanpage’u niemiecki artysta poinformował o zakończeniu prac nad najnowszym mixem z serii Live At Robert Johnson! Czekamy na to wydawnictwo z niecierpliwością!

Tymczasem zapraszamy Was 21 maja 2011 roku do poznańskiego klubu SQ na urodzinową imprezę Muno.pl. Gwarantujemy, że to będzie niezapomniana noc 🙂


Âme vs Dixon – You.FM Clubnight – 09-04-2011 by R_co