Dixon i Joy Orbison zagrają w Warszawie – BILETY!

4 365
Zapowiedzi
Dixon i Joy Orbison zagrają w Warszawie – BILETY!

5. października czeka nas muzyczna uczta w klubie 1500m2! Podczas jednej nocy wystąpią dwaj genialni DJ-e - Dixon (Innervision) i Joy Orbison (Hotflush)!

Steffen Berkhahn, znany szerzej jako Dixon, to DJ w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wielu lat skupia się głównie na graniu setów, które są zawsze pełne pasji, intrygujących brzmień i niepowtarzalnego klimatu. Prowadzi wraz z Ame kultową wytwórnię Innervisions, sam zaś rzadko zasiada w studio. Od czasu do czasu bierze na warsztat jakiś numer z myślą o dopasowaniu go do własnych muzycznych wizji, choć niedawno zapewniał, że chce się bardziej poświęcić produkowaniu i remiksowaniu.
Dixon
Joy Orbison, który czasem podpisuje się po prostu Joy O., obecny jest na scenie zaledwie od 3 lat, jednak już debiutanckim wydawnictwem ‚Hyph Mango‚ dla Hotflush zwrócił na siebie uwagę współczesnego środowiska okołodubstepowego. Choć w jego muzyce jest sporo basu, trudno ją określić jednym gatunkiem (chyba, że szerokie pojęcie „future bass” można traktować jako odrębny styl). Joy zręcznie porusza się w stylistykach house, techno, garage i dubstep, a fanami jego muzyki są m.in. Four Tet, Scuba czy Will Saul.
Joy Orbison doskonale czuje się również za konsoletą DJ-ską, kierując publiką w wysublimowany i inteligentny sposób.
Joy Orbison
Obaj artyści wystąpią 5. października na głównej sali warszawskiego klubu 1500m2 podczas wspólnej imprezy dwóch znanych ekip promotorskich – Music Of The Future oraz Warsaw Calling.
Miejsce: 1500m2 – Warszawa