Discogs i Juno jednoczą siły

News

Wczoraj ruszył wspólny projekt dwóch znanych marek muzycznych - Discogs oraz Juno - o nazwie Digital Discogs. Od teraz możemy kupować muzykę na Discogs!

Discogs jest piątą co do wielkości stroną o tematyce muzycznej na świecie, zaś Juno to jeden z wiodących internetowych sklepów, w którym codziennie tysiące ludzi zaopatrza się w płyty winylowe oraz pliki mp3. Wczoraj ruszył wspólny projekt obydwu marek o nazwie Digital Discogs. Jak na razie w bazie znajdziemy 1.5 miliona utworów z gatunków: Minimal/Tech House, Funky/Club House, Progressive House, Electro House, Techno, Rock/Indie, Hip Hop/R&B oraz Drum and Bass.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

„Na przestrzeni lat Discogs zbudował jedną z największych baz danych o muzyce elektronicznej na świecie. Strona cieszy się ogromną wiarygodnością oraz szacunkiem, jako podstawowe źródło informacji zarówno dla DJ’ów jak i dla miłośników muzyki. Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością współpracy z Discogs. Dzięki temu dajemy możliwość użytkownikom internetu dostęp do naszej bazy muzycznej i do szybkiego zakupu i pobierania plików.”tłumaczy przedtawiciel Juno Nick Unsworth

 

Więcej info: www.discogs.com/digital

Źródło: junodownload.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →