Tęsknicie za clubbingiem? Zaprojektujcie i poprowadźcie swój własny, wirtualny klub

News
Disco Simulator

Wszystko za sprawą nowej gry video o nazwie Disco Simulator, która niedługo trafi na platformę Steam.

Disco Simulator – otwórz swój własny wirtualny klub

Disco Simulator to pierwsza w historii produkcja, w której będziemy odpowiadać za prowadzenie klubu nocnego. Do naszych obowiązków, jako wirtualnych managerów, będzie należeć m.in. aranżacja wystroju lokalu, zadbanie o nagłośnienie, zatrudnienie DJów, organizacja imprez,  zaopatrzenie baru w alkohol czy wybór odpowiedniego oświetlenia.

Na naszych barkach spocznie również zatrudnianie personelu ochrony, kelnerek, ekipy sprzątającej i selekcjonerów. Dodatkowo zajmiemy się selekcją wchodzących, pilnowaniem porządku w klubie i dbaniem o to, aby w lokalu nie pojawiły się nielegalne substancje… Słowem – czeka nas typowa praca managera klubu z jej wszystkimi blaskami i cieniami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disco Simulator – Trailer

Disco Simulator – pierwszy taki symulator w historii

Za grę odpowiedzialne jest studio PlayWay, które znane jest z wydawania wielu innych udanych symulatorów.  Studio wypuściło do tej pory m.in. tytuły związane z zabawą w bycie Jezusem, projektantem mody, mechanikiem samochodowym czy komentatorem sportowym. Disco Simulator będzie dostępny niedługo (dokładna data premiery nie jest jeszcze podana) na platformie Steam pod tym adresem.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →