Diplo zagra w piątek w 1500m2

Wydarzenie

Diplo wystąpi w warszawskim klubie 1500 m2 w ramach #AIRMAXSTUDIO – inicjatywy marki Nike świętującej urodziny kultowego modelu Air Max.

Wesley Pentz aka Diplo to prawdziwy człowiek-instytucja. Możecie go kojarzyć jako założyciela filadelfijsko-kalifornijskiej wytwórni Mad Decent czy współtwórcę projektu Major Lazer. Jego debiutancki album z 2004 roku zatytułowany „Florida”, spotkał się ze świetnym przyjęciem krytyki. Poszło tak dobrze, że jego twórczością zainteresowali się ludzie z wytwórni XL Records i przedstawili samej M.I.A.
Współpraca z kontrowersyjną artystką okazała się bardzo owocna. Diplo jest współautorem choćby „Paper Planes” – hitu M.I.A., który cały świat usłyszał na ścieżce dźwiękowej do filmu „Slumdog Millionaire”. Producenckie sukcesy Diplo otworzyły mu drzwi do największych nazwisk w branży – remiksował przeróżnych artystów od alternatywy Becka i Radiohead po mainstream’owe gwiazdy, w tym samą Britney Spears.
Niepowtarzalna okazja by usłyszeć Diplo na żywo nadarzy się już w najbliższy piątek w warszawskim klubie 1500m2. Oprócz gwiazdy wieczory na imprezie zagrają również Daniel Haaksman, Flirtini i Artur8.

Miejsce: 1500m2 – Warszawa
Wstęp na wydarzenie wyłącznie na zaproszenia! Jak je zdobyć, zajrzyjcie na: www.facebook.com/events/139912486215201/Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →