Dimensions Festival zawita do Poznania i Warszawy

Wydarzenie

10 maja w Poznaniu oraz 31 maja w Warszawie odbędą się imprezy pod szyldem Dimensions Festival Launch Party, podczas których zagrają DLR, Paul Spymania oraz Levon Vincent.

Dimensions Festival to młodszy brat Outlook Festival, kładący większy nacisk na techniczne brzmienia. Mimo małego „stażu” (w 2012 r. odbyła się pierwsza edycja Dimensions) od razu znalazł się w czołówce najlepszych festiwali na świecie. Jest to przede wszystkim zasługa fantastycznego line-up’u i malowniczej scenerii, w której się odbywa – Fort Punta Christo w Chorwacji.
Muzyczny klimat Dimensions przybliżą dwie imprezy Launch Party, które odbędą się 10 maja w poznańskim Projekt LAB oraz 31 maja w warszawskich Cząstkach Elementarnych.
Levon Vincent – gwiazda warszawskiego Dimensions Launch Party
Gwiazdami poznańskiej edycji będą przedstawiciel wytwórni Metalheadz i Dispatch – DLR oraz Paul Spymania – właściciel wytwórni Spymania, w której karierę rozpoczynali m.in. Jamie Lidell i Squarepusher. Paul jest też współodpowiedzialny za cykl Sub:stance w Berghain.
W Warszawie wystąpi sam Levon Vincent, który uchodzi za jednego z najbardziej wpływowych DJ-ów i producentów house i techno ostatniej dekady. Artysta ten w ubiegłym roku wydał kompilację „Fabric 63”, która uznawana jest za jedną z najlepszych odsłon serii.
Miejsce: Projekt LAB / Poznań

Miejsce: Cząstki Elementarne / Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →