Wygraj najnowszy album Dillon – KONKURS!

2 319
Konkurs
Wygraj najnowszy album Dillon – KONKURS!

Mamy dla Was najnowszy album Dillon, zatytułowany "The Unknown", który artystka będzie promować w Polsce podczas koncertów w Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Bilety możecie zamawiać na Muno.pl.

Dillon to niezwykła brazylijska wokalistka, która zamiast słonecznej Copacabany wybrała melancholijne niebo nad Berlinem. Pomoc młodej piosenkarce, kompozytorce i pianistce zaoferowała legenda sceny klubowej – Ellen Allien. Choć piosenki Dillon zdawały się pochodzić z innego kosmosu niż twórczosć pozostałych podopiecznych Ellen z wytwórni BPitch Control, debiutancki krążek Dillon okazał się ogromnym sukcesem.
W marcu tego roku ukazał się drugi album utalentowanej Dillon, zatytułowany „The Unknown„. Podczas wizyty w Polsce – 13 maja w katowickim Kinoteatrze Rialto, dzień później w stołecznym Basenie oraz 15 maja w klubie Eskulap w Poznaniu, Dillon w duecie z Tamerem Fahri zaprezentuje show oparty na materiale z obu płyt.

KONKURS

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest najnowszy album Dillon – „The Unknown”. Jak go zdobyć? Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB na początku artykułu) i odpowiesz na pytanie:
Jaki tytuł nosi debiutancki album Dillon dla BPitch Control?
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko, login na muno.pl oraz adres pocztowy. Rozwiązanie konkursu nastąpi 14 maja o godzinie 15:00.