Dillinja i Vatra wystąpią na DrumObsession w Poznaniu

Eventpromo
Dillinja2

13 lat istnienia, ponad setka zorganizowanych eventów oraz 73 niepowtarzalnych artystów z gatunku drum'n'bass, których na nich wystąpiło. 18 stycznia cykl DrumObsession powraca do klubu Projekt Lab z dwoma headlinerami, na dwóch scenach muzycznych.

DrumObsession #87 – zagraniczni goście

13 urodziny DrumObsession pod egidą inicjatywy EQ50 było wydarzeniem, podczas którego kobiety przejęły ster głównej sceny. W ramach tej edycji odbyły się także warsztaty DJ-skie dedykowane głównie paniom oraz panel dyskusyjny o ich sytuacji w światku muzycznym. Wszystko poprowadziły headlinerki – DJ Storm oraz Mantra. Po ważnych dla poznańskiego kolektywu urodzinach oraz 86 edycji z label night UVB-76 Music (zagrali Overlook i Clarity) zamykającej zeszły rok, przyszedł czas na kolejny, interesujący projekt.

Już na samym początku roku, w klubie Projekt Lab wystąpi artysta, który tworzy nieprzerwanie od blisko 30 lat. Dillinja – bo o nim mowa- to niesamowicie produktywny muzyk z Wielkiej Brytanii. W swojej wieloletniej karierze tworzył także pod takimi aliasami jak Suburban Knight, Cybotron, Trinity, Capone, Basic Influence, czy The Specialist, zwiedzając praktycznie cały świat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dillinja5

Na drugiej scenie, należącej tego wieczoru do ekipy Dungeon Beats, zagra kolejny gość z UK czyli Vatra. Jest to właściciel marki FatKidOnFire, która jest wiodącą wytwórnią płytową dla brzmień w okolicach 140 BPM. Poziom -1 poznańskiego klubu, znany potocznie jako Mordor, dostanie także wsparcie od Ashwagundub Soundsystem, który podkreśli bassowe propozycje brytyjskiego producenta.

Dillinja – legenda muzyki drum’n’bass.

Dillinja nazywany legendą muzyki drum’n’bass i jungle, w Polsce po raz ostatni występował na Audioriver Festival w 2016 roku. Powrót muzyka zapowiedziany jest na 18 stycznia jednak w całkiem innym wydaniu niż poprzednio.

W Poznaniu artysta zaprezentuje selekcję obejmującą jedynie lata 1994-1999. Fani takich utworów jak The Angels Fell, Ja Know Ya Big, czy Hard Noize, będą mieć szansę usłyszeć je na żywo w Projekt Lab już za kilka dni, podczas 87. odsłony cyklu DrumObsession.

Dillinja – Ja Know Ya Big

Dillinja – Dark Noize

Zobacz także: Kalendarz imprez drum’n’bass w styczniu 2020

 

Muzyka Klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →