Diggowanie w nieznane. W tym miejscu znajdziesz najciekawsze labele, o których nie miałeś pojęcia

Fot. Nick Hillier/Unsplash
News
Oddity

Nowa muzyczna platforma to prawdziwy radar niezależnych labeli. Oddity Radio to zbiór wyselekcjonowanych playlist od najciekawszych wykonawców spoza głównego nurtu.

Oddity Radio nie jest radiem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Cyfrowa platforma przedstawia autorski zestaw playlist od niezależnych wydawnictw. Kuratorem tego imponującego zbioru jest Alexis Le-Tan – francuski producent, kompozytor i DJ.

Projekt Oddity

Nowa platforma muzyczna stanowi kontynuację paryskiego projektu Oddity. Do tej pory jego działania ograniczały się do lokalu przy ulicy Notre Dame. Stanowił on przestrzeń dla wystaw i performansów, funkcjonując również jako galeria i studio fotograficzne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowy projekt Oddity, podobnie jak ten w paryskiej przestrzeni, ma na celu zwrócenie uwagi na niezależnych twórców. Wydawnictwa zaprezentowane na nowej platformie muzycznej są specjalnie wyselekcjonowane przez legendarnego paryskiego DJ Alexisa Le-Tana. Wśród nich znajdziecie m.in. ESP Institute, Music for Memory, Stroom i wiele innych. Twórcy projektu zaznaczają, że nie ma on charakteru komercyjnego. Równocześnie pragną, żeby ich platforma pomagała w kontakcie między artystami, a markami i potencjalnymi klientami.

Twórczy duch przyszłości

Choć opracowane przez jednego producenta Oddity Radio skupia w sobie całe spektrum wydawnictw – od ezoterycznych, ambientowych brzmień, aż po taneczne, housowe utwory, to na platformie publikowane będą również specjalnie opracowane mixy od wybranych labeli.

Te niezależne wytwórnie są jednymi z najlepszych w swoim rodzaju, reprezentujące zarówno artystów, jak i postawy, które naszym zdaniem są przykładem twórczego ducha przyszłości.

– czytamy na stronie platformy.

Inauguracja nowego portalu muzycznego odbędzie się już 2 kwietnia. Na imprezie zorganizowanej w paryskim lokalu Oddity wystąpią tacy artyści jak: Vladimir Ivkovic, Dj Sundae, jak również sam Alexis Le-Tan.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →