Different Selection prezentuje Alix Perez & Nu:Tone!

News

W nabliższy piątek poznański klub SQ zamieni się w mekkę dla fanów muzyki drum&bass, a to wszystko za sprawą inauguracyjnej imprezy "Different Selection", na której zagrają Alix Perez & Nu:Tone.

Już w najbliższy piątek, tj. 30 października 2009 roku, w poznańskim klubie SQ odbędzie się inauguracyjna impreza cyklu „Different Selection”, na której zagrają gwiazdy drum&bass Alix Perez & Nu:Tone!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KUP BILET NA DIFFEREN SELECTION – ALIX PEREZ & NU:TONE

 

Alix Perez to 23 letni dj i producent pochodzący z Belgii. To właśnie on został okrzyknięty liderem nowej szkoły drum’n’bass przez magazyn muzyczny ATM, a rozgłośnia BBC 1Xtra nominowała do nagrody „Najlepsze Odkrycie Roku”. Dotychczas Alix Perez wydawał dla wytwórni Shogun Audio, Liquid V, Bassbin, Creative Source, Horizons, Progress, Brigand czy Fokuz i współpracował między innymi z takimi gwiazdami jak Jenna G, Redeyes, Sabre, MC Fats, Spectrasoul, Specific, Lynx czy Zero T.

 

Alix Perez

 

U Pereza boku podczas piątkowej nocy „Different Selection” zagra także Nu:Tone – jedna z gwiazd wytwórni Hospital Records. Jest on przedstawicielem nieco lżejszej odmiany drum&bassu, do którego niewątpliwie zaliczyć można liquid funk. Obecnie Nu:Tone jest niezwykle respektowanym dj’em, porównywanym do takich artystów sceny drum&bassowej jak LTJ Bukem czy Dillinja.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →