Die Antwoord powracają z nową płytą

Die Antwoord powracają. Elektryzujący zespół z RPA właśnie wydał nową płytę. Czy to ostatni krążek w ich karierze?

Die Antwoord – nowa płyta – House of Zef

4 lata. Tyle przyszło czekać fanom Die Antwoord na nowy krążek formacji. Wczoraj odbyła się premiera najnowszego dzieła tej ekipy. Wszystko w zgodzie z najnowszymi trendami – bez zapowiedzi, hucznej kampanii marketingowej i głośnych release’ów kolejnych singli. Po prostu wyszła płyta. House of Zef, bo taki tytuł nosi nowe dziecko autorów takich hitów jak Banana Brain Uglyboy, to podróż w odrobinę inne klimaty niż dotychczas przywykliśmy.

Die Antwoord – House of Zef – MEGAMIX9000, posłuchaj

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Die Antwoord – House of Zef jest trochę inne

Przez lata aktywności, Die Antwoord przyzwyczaiło nas do swojego niezwykle wyrazistego stylu muzycznego. Każde z nas kojarzy ostre, szybkie i zapadające w pamięć beaty, oraz charakterystyczne wokale. Nie inaczej jest na nowym albumie, lecz teraz do szalonego tygla muzycznego dołączają mocniej wyeksponowane elementy etniczne, co nadaje całości odrobinę łagodniejszego wydźwięku. Ale tylko odrobinę.

Die Antwoord – ZONKE BONKE feat. Bukhulubakhe, Gqwa!

Osobiście, jestem niezwykle ciekawy, jak słuchacze podejdą do House of Zef. Dla mnie porzucenie raz obranego kursu, w tym konkretnym przypadku, wydaje się być odrobinę nietrafionym pomysłem. Z drugiej strony, zespół zapowiadał, że będzie to ich ostatnia płyta. No cóż, może chcieli pożegnać się ze sceną w trochę lżejszy sposób. Zresztą, posłuchajcie sami!

Die Antwoord – House of Zef 

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →