Die Antwoord zszokuje kibiców

Wydarzenie

Kontrowersyjna grupa Die Antwoord wystąpi 26 czerwca na darmowym koncercie w Poznaniu, który zostanie zorganizowany z okazji mistrzostw Euro 2012.

Dawno nie było zespołu, który wzbudzałby tyle kontrowersji co pochodzący z RPA Die Antwoord. Grupa, w której skład wchodzą Ninja, Yo-Landi Visser i DJ Hi-Tek, tworzy wątpliwej jakości połączenie hip-hopu i elektroniki, posiłkując się przy tym demonicznym wizerunkiem scenicznym. Charakterystyczny głos wokalistki Yo-Landi (przetworzony komputerowo lub nie – trudno ocenić) może drażnić, choć oryginalności odmówić mu nie można.
Kontrowersje wzbudzają też okoliczności darmowego koncertu, który odbędzie się 26 czerwca w Poznaniu. Zostanie on zorganizowany w powstałej z okazji Euro 2012 Strefie Kibica. Przeciętny miłośnik piłki nożnej raczej nie jest odpowiednią grupą docelową zespołu Die Antwoord, który szczególną popularnością cieszy się wśród poszukujących alternatywnej muzyki nastolatków.
Mimo wszystko, jesteśmy bardzo ciekawi co zaprezentuje Die Antwoord na żywo i jak poradzi sobie z szokowaniem publiki nie dysponując odrażającymi teledyskami.
W poznańskiej Strefie Kibica wystąpią również zespół Alphaville oraz były wokalista Genesis, Ray Wilson.Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →