Deviation i siła klasyków autorstwa Benji B w składance tworzonej 13 lat

Fot. Lydia Goldblatt
News
Benji B wydaje składankę „Deviation Classics”

Benji B za pośrednictwem swojej wytwórni, Deviation Music, zapowiedział premierę powstającej kilkanaście lat kompilacji Deviation Classics. Dostępna w trzech wersjach (cyfrowej do pobrania na Bandcampie, CD i specjalnego winylowego zestawu) składanka ujrzy światło dzienne 16 kwietnia.

Wyjątkowy zestaw kolekcjonerski będzie zawierał cztery 12′ winyle z 20 wyselekcjonowanymi utworami.  Pomysłodawcą projektu jest Benji B, brytyjski producent i prezenter radiowy. Wiele pozycji, które ujrzymy na Deviation Classics, nie było dostępnych wcześniej na czarnych krążkach. Wszystkie utwory stanowią za kluczowe momenty z ostatnich 13 lat działalności wytwórni Deviation. Kompilacji towarzyszyć będzie ekskluzywny miks założyciela labelu, Benji’ego B, wieńczący pewien etap działalności Deviation.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Benji B presents Deviation Classics

Deviation Classics. Współczesne klasyki

Kompilacja obejmuje szeroki przekrój gatunków muzycznych i zawiera utwory m.in. Flying Lotusa,  Jamesa Blake’aMoodymanna i Joya Orbisona. Dobór utworów podkreśla fakt, jak klubowa rezydencja może kształtować swoją własną tożsamość. Jak reakcje i energia parkietu mogą wpływać na późniejszy kształt prezentowanych składanek i setów. Nie przez przypadek właśnie te, a nie inne utwory, stały się w oczach Benji’ego B klasykami, które potrafią  „wpłynąć na nostalgię epoki, miejsca i czasu”.

Ten album prezentuje utwory, które wzbudzały największe reakcje miesiąc po miesiącu, zaczerpnięte z moich setów w Deviation na przestrzeni lat. To nie tylko mój wybór, ale także wybór stałych bywalców Deviation.

Benji B prezentuje składankę nad którą pracował 13 lat

Deviation, od momentu powstania w 2007 roku, gościło setki imprez na całym świecie. Głównie w rodzinnym Londynie. W tym czasie zaproszono tam mnóstwo artystów i DJ-ów, z których wielu odcisnęło trwałe piętno na muzyce i kulturze klubowej na całym świecie. Deviation Classics zawiera momenty z tamtych imprez, utwory, które na stałe zagościły w setach Benji’ego B. Uważana za klasyki przez Brytyjczyka spora część zawartych w kompilacji utworów stała częścią regularnych playlist Deviation.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →