detroitZDRoJ + Boogie Brain = Trus’me

News

Już 2 czerwca 2010 roku w postindustrialnej przestrzeni budynku dawnej drukarni na Solcu w Warszawie zagra niezwykle utalentowany Dj i producent - Trus'me!

Warszawski kolektyw detroitZDRoJ wraz z załogą festiwalu Boogie Brain  zapraszają wszystkich do postindustrialnej przestrzeni w Warszawie – budynku dawnej drukarni na Solcu – na niecodzienne wydarzenie muzyczne. W środę 2 czerwca 2010 roku w 1500m2 zagra założyciel wytwórni Prime NumbersTrus’me.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Charakterystyczny basowy styl, czerpiący garściami z tradycji disco, house’u & techno, z miejsca przysporzył artyście wielu fanów wśród największych tuzów, takich jak choćby Juan Atkins, Moodymann czy Ashley Beedle. Gilles Peterson powiedział, że gdyby ktoś miał wyprodukować house’owy kawałek specjalnie dla niego, to byłby to właśnie Trus’me i jego debiutancki numer „Nards”. W świecie muzyki elektronicznej ciężko sobie wyobrazić lepszą rekomendację.


 

Na scenie głównej obok gwiazdy wieczoru zaprezentują się także Kuba Sojka, bshosa & dr dip. Na patio zagrają Eltron John, WWW, zaś na scenie chillout – Sonusa z Jazz FM.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →