Delano Smith i Ed Davenport wystąpią w Szczecinie – BILETY!

Zapowiedzi

Detroit kontra Berlin: 6. października w Szczecinie odbędzie się impreza Detroit-Berlin z udziałem Delano Smitha i Ed Davenporta. Bilety na to wydarzenie są do nabycia na Muno.pl.

Detroit-Berlin to projekt audio-wizualny powstały pod patronatem Boogie Brain. Jest to sentymentalna podróż z kolebki techno do źródła inspiracji dzisiejszych artystów. Oczywiście na takiej imprezie nie może zabraknąć reprezentantów obu miast.
Delano Smith
W barwach Detroit wystąpi prawdziwa legenda – Delano Smith. Pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiał w latach 70-tych, kilka lat później uchodził już za jednego z najzdolniejszych DJ-ów grających disco i funk. Delano był aktywnym uczestnikiem nowego ruchu techno. Sam Derrick May powiedział kiedyś, że bez Delano nie byłoby Derricka. Co ciekawe, jego muzyka sporo czerpie też z drugiego ważnego ośrodka muzyki klubowej w Stanach – Chicago.
Berlin będzie reprezentowany przez… Brytyjczyka, który jednak od wielu lat mieszka w stolicy Niemiec – Ed Davenporta. Ten ceniony DJ zręcznie balansujący między stylistykami deep house, dub i techno często gości w Berghain/Panorama Bar, co potwierdza jego klasę. Jako producent wydawał w m.in. Cocoon, Get Physical, Liebe Detail, Poker Flat i NRK Music, sam prowadzi też własny label Vidab.
Ed Davenport
Impreza Detroit-Berlin odbędzie się w XIX-wiecznej Zajezdni Tramwajów Konnych w Szczecinie. Industrialna przestrzeń zmieni się w centrum audio-wizualnego show już w sobotę 6. października. Obok zagranicznych gości wystąpi również Kuba Sojka. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć na naszej stronie.
Miejsce: Zajezdnia Tramwajów Konnych – Szczecin

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →