Desperados Nocturno zaprosił fanów z Polski na podniebny festiwal Skyfest w Hiszpanii – Video

News

Desperados Nocturno zaprosił fanów muzyki elektronicznej na SkyFest – pierwszy na świecie podniebny festiwal. Dlaczego podniebny? Bo festiwalowicze mogli sięgnąć nieba unosząc się w balonach napędzanych gorącym powietrzem.

Już sama sceneria festiwalu SkyFest, była wyjątkowa i niepowtarzalna, bowiem na miejsce wydarzenia wybrano hiszpańskie Pireneje. Tam, w górskim krajobrazie odbyła się impreza, która wywróciła współczesną scenę muzyczną do góry nogami. Desperados razem z legendarną agencją ELROW wykreowali pobudzające wyobraźnię doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.

Kilkadziesiąt balonów napędzanych gorącym powietrzem, epicki pokaz laserów i potężne nagłośnienie – SkyFest stanowił niezwykłą mieszankę zaskoczenia, muzyki na światowym poziomie i spektakularnych efektów wizualnych.
Za dekami ustawionymi w balonach unoszących się nad Pirenejami, stanęli: Jackmaster – szkocka gwiazda muzyki elektronicznej, ikona stylu z Chicago Honey Dijon i legenda sceny klubowej DJ Paco Osuna. Wszyscy razem stworzyli pierwszą na świecie podniebną elektroniczną orkiestrę świetlną.
Na zaproszenie Desperadosa Nocturno do Hiszpanii poleciało kilkudziesięciu polskich fanów marki, którym towarzyszyli influencerzy Karolina Gilon i Wojtek „Łozo” Łozowski. Zobaczcie video z tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →