Ten festiwal uniesie się nad ziemią. Dosłownie!

2 292
Wydarzenie

W połowie września w Barcelonie ruszy jedyny w swoim rodzaju festiwal, który odbędzie się... w przestworzach. Podpowiadamy w jaki sposób zdobyć na niego darmowe bilety dla siebie i znajomego.

To teraz sobie wyobraźcie: jesteście w Hiszpanii, w Barcelonie, ze swoimi znajomymi, bo wiadomo, że w grupie raźniej. Słyszycie dobrą muzykę, gra pierwsza liga „house’owców” – Paco Osuna, Jackmaster i Honey Dijon. Wchodzicie na parkiet, pulsują światła, robi się ciekawie. I teraz najlepsze – parkiet unosi się! W przestworza! Przy pomocy balonów „zasilanych” gorącym powietrzem (i gorącą atmosferą na parkiecie)! Brzmi nierealnie?

Być może teraz trudno to sobie wyobrazić, ale marka Desperados i kultowa agencja eventowa Elrow udowodnią, że taka impreza jest możliwa. A właściwie festiwal, bo będzie 2,5 tysiąca uczestników z całego świata. SkyFest odbędzie się już 16 września.

W najbliższą środę, 23 sierpnia o godzinie 21:30 będzie kolejna (i ostatnia) szansa na zdobycie darmowych biletów dla dwóch osób właśnie na SkyFest w Barcelonie. Oglądaj relację live na Facebooku z imprezy na wyższym poziomie, organizowanej przez Desperados Nocturno, i zdobądź bilety dla siebie i bliskiej osoby.