Rusza Party Challenge by Desperados – Mistrzostwa Polski Twórców Imprez

6 213
Reklama

Desperados zmienia sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnosi je do rangi prawdziwej sztuki. Marka startuje z nową inicjatywą i zaprasza na Party Challenge - pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez. Najlepsi przedstawiciele sceny klubowej z 4 polskich miast zmierzą się w pojedynkach na energię, brzmienia i imprezową moc.

Na epicką imprezę składa się pomysł jej twórców, energia klubowiczów i wyjątkowe brzmienie. Desperados, szukając najbardziej kreatywnych organizatorów imprez, wybrał 8 reprezentacji sceny klubowej z 4 części Polski. To oni na neutralnym gruncie rywalizować będą o tytuł Mistrza Polski w imprezowaniu. Nie ma jednego patentu na rozkręcenie tłumu. Różne imprezy to różne emocje, a pojedynki ich twórców w ramach Party Challenge pokażą, jak ciekawa, bogata i różnorodna jest polska scena imprezowa.

Faza pierwsza – eliminacje

Co tydzień, w każdą sobotę od 23 stycznia do 13 lutego odbywać się będą eliminacje lokalne. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch organizatorów imprez wybranych przez Desperadosa spotka się na wskazanym przez niego terenie, w ustalonym dniu i o określonej godzinie. Podczas pojedynków rozkręcą imprezy na swój unikalny sposób i będą walczyć o głosy uczestników. To imprezowicze staną się sędziami tych zmagań i zdecydują, kto przejdzie do Wielkiego Finału i sięgnie po tytuł Mistrza Polski Twórców Imprez.
Pierwszą bitwę 23 stycznia w Reducie Banku Polskiego w Warszawie stoczą legendarny już klub 1500m2 oraz Flirtini – warszawski duet znany z festiwali i klubów w całej Polsce.

Imprezowa loża ekspertów

W wyborze zwycięzców pomagać będzie imprezowa loża ekspertów: Wujaszek Liestyle, organizator i założyciel kultowej serii imprez liestyle party hard oraz aktorka Zosia Zborowska, baczna obserwatorka imprezowego życia stolicy i nie tylko. To oni za pomocą Facebooka, Instagrama i Snapchata oraz na stronie party.desperados.com relacjonować będą mistrzowskie pojedynki.

Przyjdź na imprezę i zostań sędzią Party Challenge

Jak zdobyć zaproszenia na Party Challenge i zostać imprezowym arbitrem? Na profilu Desperadosa na FB organizowane są quizy dotyczące życia imprezowego miast, w których rozegra się klubowa rywalizacja. Każdy, kto odpowie na pytania konkursowe i w ten sposób potwierdzi swoje kompetencje imprezowicza, może dołączyć do sędziów imprezowych pojedynków.
Uczestnicy Party Challenge w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie zdecydują, która impreza ma mocniejsze brzmienie, więcej energii i wywołuje silniejsze emocje oraz który z twórców wejdzie do Wielkiego Finału.
Dołączcie do Party Challenge i wybierzcie Mistrza Polski Twórców Imprez!
Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com.
Artykuł sponsorowany