Desperados odpala imprezę na wyższym poziomie! STREAM!

News

Imrpeza na wyższym poziomie! Najlepsi DJe’, najlepsze mixy i live chat z konkursem, w którym wygrać można bilety na SkyFest w Hiszpanii.

Desperados zaprasza na cykl imprez na wyższym poziomie Live Party Desperados, transmitowanych w LIVE STREAMINGU na Facebooku! Najlepsi DJe’, najlepsze mixy i live chat z konkursem, w którym wygrać podwójne bilety na pierwszy na świecie festiwal na wysokościach SkyFest w Hiszpanii.

Wbijajcie na Facebooka Desperadosa już 9 sierpnia o godzinie 21.00 i zgarnijcie bilety na SKYFEST do Barcelony. Nowy Desperados Nocturno odpali imprezę na wyższym poziomie. I to dosłownie! Nadawać będziemy z klubu na ostatnim piętrze wieżowca w Warszawie, skąd roztacza się niesamowity widok na nocne miasto.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ set zagra energetyczny Daniel Drumz, a w rolę hosta imprezy dzięki live chat wcieli się Wojtek „Łozo” Łozowski. Warto go słuchać, bo co 7 minut padnie pytanie konkursowe. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, by mieć szansę na udział w jedynym podniebnym festiwalu SkyFest organizowanego przez Desperadosa 16 września w Hiszpanii.

Wbijajcie na LIVE’a Desperdosa Nocturno. Pojemność klubu nieograniczona.

(Tylko dla pełnoletnich)

Imprezy będą odbywać się 9, 16 i 23 sierpnia i w całości transmitowane będą na Facebooku Desperadosa oraz kanałach społecznościowych influencerów.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →