Desney Bailey [New York] w Post Dali & Mocca Bar – 26.11

News

26 listopada w klubie POST.DALI/MOCCA BAR odbędzie się występ znanej wokalistki Desney Bailey. Zasłynęła ona przede wszystkim swoją współpracą ze słynną na cały świat Jazzanova, z którą nagrała przepiękną kompozycje „Takes You Back”.Artystka charakteryzuje się przepiękną barwą głosu, wspaniale współgrającą ze współczesną muzyką taneczną. Szczególnie ciekawie wypada jej głos w konfrontacji z muzyką w stylu house. Nie tylko ten rodzaj muzyki jest jej znany, uwielbia poruszać się wokalnie w stylistyce soulowo-jazzowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyDesney Bailey pochodzi z Brooklyn’u w Nowym Yorku. W latach 90. przeniosła się do Berlina, gdzie nawiązała kontakty z niemieckimi muzykami oraz producentami. Wrodzony talent i charakterystyczna barwa głosu spowodowały ogromne zainteresowanie jej osobą, w związku z czym wielu znanych muzyków i producentów wyraziło gorącą chęć współpracy z nią. W 1994 roku założyła swoją własną grupę Destiny. Obecnie zaś ma nowy zespól o intrygującej nazwie Fresh.


Po zebranych pochlebnych recenzjach kompozycji Jazzanovy, posypały się różne oferty współpracy z całego świata. Spośród tych propozycji  wybrała współpracę z muzykami z jednej najmodniejszych ostatnio wytwórni – Sonar Kollektiv.


Owocem współpracy było:


Jazzanova „Takes You Back” feat. Desney Bailey


Slope “Keepingitup(Lars Behrenroth 'Subtle Koffee’ Remix) feat. Desney Bailey


“I Want You To Know Me” feat. Desney Bailey


Machomovers  „Anticipation” feat. Desney Bailey


Machomovers  “Open my mind” feat. Desney Bailey


Muzycznie towarzyszyć jej będzie DJ robertBusha, którego poznańskiej publiczności nie trzeba już chyba przedstawiać.

Sobota 26.11.2005
Klub Post Dali & Mocca Bar
godz 21:00

Wystąpią:

Desney Bailey
DJ robertBushaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →