Derrick May na 5. urodzinach M25

Wydarzenie

Stołeczny klub M25 obchodzi swoje 5. urodziny! Specjalnie z tej okazji 8 października tego roku zagra legenda Detroit Techno - Derrick May!

Derrick May uważany jest za członka „wielkiej trójki” z Detroit, która określiła brzmienie Detroit Techno. To właśnie on w latach ’80 wraz z Kevinem Saundersonem i Juanem Atkinsem założył znany kolektyw Deep Space Soundworks, co dało im możliwość prezentacji swojej ulubionej muzyki na imprezach.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Derrick May

Pisząc o May’u nie można nie wspomnieć o jego utworach jak np: „Nude Photo”, „Strings of Life”, „It Is What It Is” czy też „Kaos”, które są absolutną klasyką i podstawą muzyki Techno. May może pochwalić się także remiksami dla takich gwiazd jak: ABC, Depeche Mode, Fine Young Cannibals oraz System 7. Warto dodać, że Derrick był pierwszym amerykańskim artystą Techno, występującym w Anglii.


 

Legenda Detroit Techno – Derrick May – będzie gwiazdą imprezy z okazji 5. urodzin stołecznego klubu M25, która odbędzie się 8 października 2010 roku. Oprócz niego usłyszymy także warszawski kolektyw Underground Perception, który jak dobrze pamiętacie nagrał dla nas Muzikanova Podcast 15. Wspierać ich będą Session View, Słowik oraz Basia Polańska.

 

Zapraszamy!

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →