Depeche Mode wracają z albumem 'Delta Machine’

Zapowiedzi

Zespół, który na nowo zdefiniował brzmienie muzyki, ogłosił premierę nowego albumu pt. "Delta Machine". Pochodzący z niego singiel "Heaven" zremiksowali m.in. Blawan i Matthew Dear.

Depeche Mode to pionierzy ery postpunkowej, którzy dzięki niepowtarzalnemu stylowi stali sie jednym z najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Zespół, który w 1981 r. założyli Martin Gore, Dave Gahan i Andy ‘Fletch’ Fletcher nadal równie łatwo zjednuje sobie krytyków i fanów na całym świecie. Mają na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt, a ich ostatni album „Sounds of The Universe” z 2009 r. zadebiutował na #1 w 14 krajach, w tym także w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Delta Machine” – tak nazywa się 13. studyjny album Depeche Mode. Jego premiera zaplanowana jest na 26 marca i ukaże się on nakładem Columbia Records/Sony Music. Album nagrywany był przez ponad rok w Santa Barbara w Kalifornii i w Nowym Jorku.

Produkcją krążka zajął się Ben Hillier a całość zmiksował Flood. Zespół poinformował także, że wideoklip do singla „Heaven” obejrzeć można będzie już za tydzień – w piątek 1. lutego. Oprócz podstawowego CD, album „Delta Machine” ukaże się w specjalnej, ekskluzywnej wersji Deluxe. Zawierać będzie ona cztery dodatkowe utwory i 28-stronicową książeczkę za zdjęciami Antona Corbijna, artysty wizualnego od wielu lat współpracującego z zespołem.

Martin Gore o albumie: Tworzenie tego albumu było trudne, ponieważ chciałem osiągnąć na nim możliwie najbardziej nowoczesne brzmienie. Pragnę, aby ludzie słuchając tego albumu odnajdywali wewnętrzny spokój. Jest w nim coś magicznego.

Dave Gahan dodaje: Praca nad tym krążkiem całkowicie zmieniła nasze podejście do sposobu tworzenia. Gdy dochodzimy do punktu, w którym nasza muzyka zaczyna brzmieć zbyt normalnie, mieszamy wszystko, aż  otrzymujemy typowe brzmienie Depeche Mode. W przypadku Delta Machine było tak samo i nie mogę się doczekać kiedy nasi fani usłyszą efekt końcowy.

Wkrótce po premierze albumu „Delta Machine”, zespół wyruszy w europejską trasę koncertową. Depeche Mode zawita również do Polski – wystąpi 25 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

25.07.2013 – DEPECHE MODE – KONCERT @ STADION NARODOWY WARSZAWA

Źródło: mat. promo

Depeche Mode – Delta Machine

Data wydania: 26.03.2013

Tracklista:

01. Welcome to My World
02. Angel
03. Heaven
04. Secret to the End
05. My Little Universe
06. Slow
07. Broken
08. The Child Inside
09. Soft Touch/Raw Nerve
10. Should Be Higher
11. Alone
12. Soothe My Soul
13. Goodbye

Bonus tracks:
01. Long Time Lie
02. Happens All the Time
03. Always
04. All That’s Mine

 

Depeche Mode – Heaven (CD Maxi)

Tracklista:

01. Heaven
02. Heaven (Owlle Remix)
03. Heaven (Steps to Heaven Remix)
04. Heaven (Blawan Remix)
05. Heaven (Matthew Dear vs. Audion Vocal Mix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →