Depeche Mode dla kolekcjonerów winyli – KONKURS

Zapowiedzi

Depeche Mode zapowiedzieli wznowienia swoich albumów na wysokiej jakości 180-gramowych winylach. Mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć najnowszą płytę formacji - "Delta Machine".

Grupa Depeche Mode nie pozostała obojętna na wielki powrót mody na winyle. Kolekcjonerzy czarnych płyt właśnie zyskali możliwość uzupełnienia swoich zbiorów o audiofilskie wydania starych albumów „Depeszów”. Na pierwszy ogień poszły reedycje „Some Great Reward„, „Music For The Masses„, „Songs Of Faith And Devotion” i „Black Celebration„. Kolejny rzut z płytami „A Broken Frame„, „Ultra„, „Construction Time Again” i „Violator” planowany jest na 25 marca. Jako ostatnie pojawią się wznowienia „Speak & Spell„, „Exciter„, „Playing The Angel” i „Sounds Of The Universe„, które trafią do sprzedaży 27 maja. Zamówienia można składać na Amazon.com.

KONKURS

Mamy dla Was 2 egzemplarze najnowszego albumu Depeche Mode, zatytułowanego „Delta Machine„. Jak je zdobyć? Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB na początku artykułu) i odpowiesz na pytanie:
W którym roku ukazał się debiutancki album Depeche Mode – „Speak & Spell”?
Prawidłowe odpowiedzi przysyłajcie na adres [email protected], w treści wpisując swoje imię, nazwisko, adres pocztowy oraz login na Muno.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi w piatek, 7 lutego 2014 roku o godzinie 15:00.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →