Kompletny setup od marki Denon DJ

Technologia

Podczas targów NAMM w Kalifornii marka Denon DJ zaprezentuje nowy media player, gramofon oraz mikser. Zobaczcie urządzenia z serii Prime.

Wielki powrót winyla na salony nie został przeoczony przez markę Denon DJ, która również postanowiła dołączyć gramofon do oferty. Urządzenie nosi nazwę VL12 Prime i jak twierdzi producent, zostało w całości zaprojektowane i stworzone przez inżynierów Denona. Już na pierwszy rzut oka widać, że design VL12 nieco odbiega od ustalonego przez Technicsa SL-1200 standardu. Prawdopodobnie nie będzie to SuperOEM, jakich wiele na rynku. Czy ledowe, kolorowe podświetlenie dookoła talerza spodoba się DJ-om, czas pokaże. Cena? Do przyjęcia – 2999 zł (wg djshop.pl).
Zwolennikom muzyki w cyfrowych formatach dedykowany jest odtwarzacz SC5000 Prime, będący odpowiedzią na XDJ-1000 Pioneera. Urządzenie obsługuje większość popularnych formatów (mp3, flac, alac, wav), posiada 7-calowy wyświetlacz z multi-touch, może działać jako kontroler MIDI i wkrótce doczeka się oficjalnego wsparcia w Traktor Pro i Serato. Jego cena to 1899 dolarów (nie wiadomo jeszcze jaki będzie przelicznik na złotówki).
Nową gamę produktów uzupełnia 4-kanałowy mikser X1800 Prime. Konstrukcja niczym nie zaskakuje i ma to, co powinien mieć sprzęt konkurujący z DJM-900NXS2. Denon DJ zapewnia, że jakość dźwięku będzie bezkompromisowa, w co można wierzyć w przypadku tego producenta. Cena nowego mikera w ofercie Denona to 7500 zł.
Wszystkie urządzenia powinny pojawić się w sprzedaży w przeciągu najbliższych tygodni.
Strona producenta: denondj.com
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →