Denis Sulta zmienił się w Michała Wiśniewskiego i wydaje EPkę w Ninja Tune

News
Denis Sulta

Trochę żarty, a trochę nie. Denis Sulta to już poważne nazwisko w świecie clubbingu. Szkocki artysta zapowiedział premierę nowej EPki w wytwórni Ninja Tune. Przy okazji zaprezentował nowy, jak zwykle nieszablonowy wygląd.

Nowa EPka, nowy Sulta (?)

Znany i lubiany Sulta doszedł do wniosku, iż nowy „imydż” dobrze zrobi promocji nadchodzącego wydawnictwa. Na ostatnich zdjęciach muzyk wygląda jak skrzyżowanie Michała Wiśniewskiego i Boy George’a. Absolutnie nam to nie przeszkadza. Pod warunkiem, że Sulta dołożył równie wiele starań do nagranego materiału, co do nowego wyglądu.

Denis Sulta

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Denis Sulta w Ninja Tune

Nadchodząca EPka nosi tytuł Aye Spoake Te Sumwuhn & They Listenhd. Wydawnictwo ukaże się 8 listopada. Dla Szkota będzie to debiut w Ninja Tune.

Legendarny label nie obniża lotów. Do jego obszernego portfolio ciągle trafiają wydawnictwa będących na topie artystów. Wystarczy wspomnieć, iż ostatnimi twórcami, których nagrania zasiliły zbiory Ninja Tune, byli m.in. Floating Points, Romare, Tycho czy Ross From Friends.

Szkot ujawnił już pierwsze nagranie z EPki. Jest nim utwór Matthew Keeps Me Pirrie.

Jak sam mówi, najnowsze wydawnictwo to „celebrowanie uświadomienia sobie tego, co to znaczy być sobą, a przynajmniej kim jesteś w danym momencie”.

Denis Sulta – Pan Nieszablonowość

Sulta niemal równie często, co zmienia kolor włosów, zbiera pochlebne słowa za swoje sety. Pozytywna energia, nieszablonowa selekcja i genialne budowanie klimatu swoich występów przyciągnęło do niego wielu fanów. Zresztą zobaczcie jego set w cyklu Cercle.

 

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →