Demuja zapowiada nowy album. Aż 16 numerów i nie tylko

News
Demuja

Demuja, austriacki didżej i producent, zapowiedział premierę nowego krążka. Na longplayu znajdzie się aż 16 pozycji łączych elementy house'u, jungle i breakbeatu.

Demuja. House inspirowany breakdancem

Berni Weiss, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko producenta, to jedna z najciekawszych postaci europejskiej sceny house. W zasadzie zamykanie Austriaka w ramach tylko jednego gatunku byłoby bardzo niesprawiedliwe.

W swojej muzyce Demuja łączy inspiracje wieloma innymi stylistykami. Mając za sobą doświadczenie w tańcu breakdance i grze na perkusji, muzyk daje temu wyraz w twórczości, w której obok klasycznego house’u wybrzmiewają liczne drumbreaki, elementy hip-hopu, funku czy elektro. Doskonałym przykładem warsztatu i wachlarza inspiracji Austriaka są jego ubiegłoroczne epki – For Those Who oraz Cosmic Connection.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Demuja z nowym albumem. Kiedy premiera?

Na rok 2020 Demuja zapowiedział wydanie długogrającego krążka. Album zatytułowany Atlantic Avenue ukaże się 26 marca. Jak zapewnia sam autor, prócz house’u znajdą się na nim inspiracje jungle, breakbeatem i nie tylko.

Tracklista krążka zawiera aż 16 pozycji. Pierwszym singlem promującym Atlantic Avenue jest utwór Power To The People. Do numeru powstał teledysk, którego reżyserem jest Greg Barnes. W przeszłości współpracował on m.in. przy produkcjach wideo dla takich postaci jak Kamaal Williams, Bonobo czy Laura Misch.

Demuja. Dobrej muzyki nigdy zbyt wiele

Ostatnim długogrającym albumem w dorobku Berniego Weissa jest krążek Hidden Paradise z 2018 roku. Na wydawnictwie znalazło się aż 20 numerów. Materiał liczący blisko dwie godziny muzyki, został wydany na dwóch płytach winylowych.

Być może premiera nowego krążka będzie dobrym powodem, by Demuja odwiedził Polskę. Jego dotychczasowe występy, m.in. w towarzystwie Baltry w Poznaniu i Wrocławiu, spotkały się ze świetnym przyjęciem.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →