Rezydentura Sandy Rivery w warszawskim DeLite

Wydarzenie

Dziś w warszawskim DeLite rozpoczyna się cykl imprez Blackwiz Sessions, których rezydentem będzie Sandy Rivera! Zobaczcie jakie jeszcze atrakcje przygotował dla Was klub na ten weekend!

Bez obaw można napisać, że weekend w warszawskim klubie DeLite rozpocznie się już dziś! Od teraz w każdą środę odbywać się będzie cykl Sandy Rivera’s Blackwiz Sessions. Gospodarz imprez – Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow, to legenda muzyki house, na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów, m.in: „Finally”, „Don’t Stop”, „Freak”, „Lolipop”, „Take Me Back”, „I Need To Love Me” czy „Hide U”. Gwiazdę wieczoru wspierać będą rezydenci cyklu Simon Mattson oraz C. Castel.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W piatek, 28 października, czeka nas halloweenowa impreza z rezydentami Hed Kandi DJ Benem Santiago oraz Lovely Laura na saksofonie! Specjalne wizualizacje prosto z Londynu, halloween’owa scenografia, płyty, gadżety – to tylko niektóre z niespodzianek, które przygotował dla wszystkich klubowiczów DeLite!

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę podczas imprezy I Love DeLite, swój set zaprezentuje Martijn Ten Velden, który podbil serca klubowiczów utworem „I Wish U Would”. Wspierać go będą Base, Hanna Bernard oraz Rassa na wokalu i Mustafa na perkusji.

Weekend w DeLite zapowiada się imprezowo!

Więcej info:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →