Rezydentura Sandy Rivery w warszawskim DeLite

5 285
Wydarzenie

Dziś w warszawskim DeLite rozpoczyna się cykl imprez Blackwiz Sessions, których rezydentem będzie Sandy Rivera! Zobaczcie jakie jeszcze atrakcje przygotował dla Was klub na ten weekend!

Bez obaw można napisać, że weekend w warszawskim klubie DeLite rozpocznie się już dziś! Od teraz w każdą środę odbywać się będzie cykl Sandy Rivera’s Blackwiz Sessions. Gospodarz imprez – Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow, to legenda muzyki house, na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów, m.in: „Finally”, „Don’t Stop”, „Freak”, „Lolipop”, „Take Me Back”, „I Need To Love Me” czy „Hide U”. Gwiazdę wieczoru wspierać będą rezydenci cyklu Simon Mattson oraz C. Castel.

W piatek, 28 października, czeka nas halloweenowa impreza z rezydentami Hed Kandi DJ Benem Santiago oraz Lovely Laura na saksofonie! Specjalne wizualizacje prosto z Londynu, halloween’owa scenografia, płyty, gadżety – to tylko niektóre z niespodzianek, które przygotował dla wszystkich klubowiczów DeLite!

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę podczas imprezy I Love DeLite, swój set zaprezentuje Martijn Ten Velden, który podbil serca klubowiczów utworem „I Wish U Would”. Wspierać go będą Base, Hanna Bernard oraz Rassa na wokalu i Mustafa na perkusji.

Weekend w DeLite zapowiada się imprezowo!

Więcej info: