Imprezowy weekend w warszawskim DeLite Club

Wydarzenie

Warszawski klub DeLite przygotował dla wszystkich swoich gości bardzo miłe atrakcje muzyczne na zbliżający się weekend. Usłyszymy m.in. Barry Ashwortha oraz Superluminal w wersji Live!

Cykl ’Back 2 Groove’ wyszedł naprzeciw oczekiwaniom miłośników klubowych rytmów ponad 5 lat temu. Główną ideą projektu jest cofnięcie się w czasie, by jeszcze raz poczuć magię house’owych klasyków, ktore niegdyś rozgrzewały parkiety do czerwoności. Dokładnie dziś impreza powraca po ponad rocznej przerwie by na stałe zagościć w stołecznym DeLite Club! Gwiazdą wieczoru będzie lider kultowej formacji Dub Pistols, znany doskonale klubowiczom całego świata – Barry Ashworth!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego sety dj’skie to mieszanka energetycznego funky house z głębokim brzmieniem i zmysłowymi, seksownymi wokalami. Charyzmatyczna osobowość, doskonałe umiejętności techniczne to jego największe walory, które stawiają go w czołówce brytyjskich artystów. Oprócz Ashwortha na imprezie usłyszymy również znany kolektyw Last Robots.

DeLite Club nie zwalnia jednak tempa. Już jutro murami klubu wstrząsną dźwięki serwowane przez warszawskie trio z Superluminal! Artyści starają się produkować muzykę przez duże M, wykraczać poza standardy muzyki klubowej, czerpiąc inspirację z klasyki, jazzu, rapu a nawet ciężkiego grania gitarowego. Superluminal będziemy mieli okazję usłyszeć w wersji Live na dwa laptopy, synth grany na Virusie i Bloefeldzie oraz vocal i gitary elektryczne.

Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →