Hey – poznańskie Delikatesy w wersji koncertowej BILETY!

Wydarzenie

Już w najbliższy piątek w ramach projektu Delikatesy w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie się koncert legendarnego polskiego zespołu Hey. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać najpóźniej do czwartku do godz. 17:00!

Delikatesy to letni projekt kulturalny zlokalizowany na terenie poznańskiej Starej Rzeźni. Północne skrzydło tego oryginalnego kompleksu budynków od czerwca do września będzie punktem spotkań teatralnych, filmowych i muzycznych. Oficjalne otwarcie Delikatesów odbyło się w miniony weekend, a gwiazdą wieczoru był szalony francuski duet Noze (zobacz zdjęcia z imprezy).

Na kolejne wydarzenie warte zwrócenia uwagi nie trzeba długo czekać. Już w najbliższy piątek, 17 czerwca, w Starej Rzeźni odbędzie się koncert legendarnego polskiego zespołu Hey! Ich ostatni album „Re-Murped!” z maja 2010 roku zawierał zremiksowane wersje piosenek z krążka „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!”. Trudnego zadania dokonania muzycznych interpretacji podjęli się m.in. Andrzej Smolik, Rawski, Plastic oraz duet Bueno Bros, który był gościem minitrasy Hey pod nazwą 'Re-edycje’. I to właśnie dwaj bracia z Bueno Bros zadbają o support przed piatkowym wystepem Hey w Poznaniu. Polecamy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →