Dekmantel Festival 2020 ogłasza obłędny line-up

Festiwale News
Dekmantel Festival

Dekmantel Festival - jeden z najbardziej cenionych muzycznych festiwali oscylujących wokół muzyki techno i house ogłosił właśnie line-up. To jeden z najlepszych składów, z jakimi spotkaliśmy się w tym roku. Zapowiada się prawdziwa koneserska uczta!

Dekmantel Festival 2020 w Amsterdamie na przełomie lipca i sierpnia

Między 29 lipca a 2 sierpnia stolica Niderlandów będzie znów gospodarzem wielkiego święta muzyki elektronicznej. Na terenie Amsterdam Bos po raz kolejny pojawi się około 10 tys. ludzi, co jest – nie oszukujmy się – frekwencyjnym średniakiem. Właśnie taki koncept dość kameralnej festiwalowej aury powoduje, że Dekmantel Festival urzeka intymną atmosferą, w której zdążyli zakochać się miłośnicy najlepszego technicznego soundu. Dekmantel Festival to wyjątkowe, jakościowe święto muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dekmantel Festival 2020 – line-up

Na Dekmantel Festival 2020 możemy spodziewać się jak zawsze – ponad 100 artystów, didżejskiej i live-actowej ekstraklasy. Pełen line-up znajdziecie poniżej, tu wymienimy jedynie wierzchołek tej góry: Helena Hauff, DJ Stingray, Theo Parrish, Anthony Rother, Karenn live, Robert Hood live, Randomer & Matrixxman, Dimi Angelis, The Hacker & Miss Kittin, Talismann.

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →