Debiutancki singiel The Smile trafił do sieci! Jak brzmi side-project muzyków Radiohead?

Fot. Alex Lake
News
Debiutancki singiel The Smile trafił do sieci! Jak brzmi side-project muzyków Radiohead?

Poznaliśmy właśnie pierwszy utwór zespołu The Smile, który nosi tytuł You Will Never Work In Television Again. Sprawdźcie!

The Smile dzielą się pierwszym owocem swojej pracy

Grupa The Smile to trio tworzone przez dwóch członków Radiohead Thoma Yorke’a i Jonny’ego Greenwooda oraz Toma Skinnera – jednego z perkusistów jazzowej formacji Sons of Kemet. Pierwszym utworem, jakim zespół się z nami podzielił jest You Will Never Work In Television Again, który został wyprodukowany przy pomocy Nigela Godricha, wieloletniego współpracownika Radiohead.

Oto mały update odnośnie tego, jak rozwijają się prace nad projektem The Smile. Jesteśmy na etapie układania utworów. Istnieje 6227020800 możliwych ustawień kolejności piosenek. Dopóki się nie zdecydujemy na którąś, prezentujemy wam jeden z naszych songów. Jesteśmy bardzo przejęci/przestraszeni/dumni, że możecie posłuchać tego kawałka. Odbywamy teraz próby w małym pokoju w Oksfordzie. Praca tam jest dla nas „większa rozrywką niż prawdziwa rozrywka, jak powiedział kiedyś pewien mądry człowiek”- możemy przeczytać na stronie zespołu.

The Smile – You Will Never Work In Television Again

The Smile – jest gitarowo i najtisowo

You Will Never Work In Television Again to mocno gitarowy kawałek, utrzymany w stylistyce wczesnych lat 90. Wokal Yorke’a brzmi w nim zaskakująco młodo i energetycznie. Fani płyty Radiohead The Bends słysząc ten utwór, powinni poczuć się, jak w domu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Smile
The Smile

Przy okazji wypuszczenia swojego pierwszego singla The Smile poinformowali również, że są już bardzo blisko zakończenia prac nad swoim debiutanckim albumem. Możemy więc spodziewać się, że ujrzy on światło dzienne w pierwszej połowie 2022 roku.

Pod koniec tego miesiąca grupa zagra trzy koncerty w Magazine London. Co ciekawe, wszystkie trzy odbędą się w ciągu 24 godzin (29 stycznia o godzinie 20:00 oraz 30 stycznia o godzinie 1:00 w nocy i potem o godzinie 11:00). Oprócz samego występu fani będą mogli obejrzeć również film dokumentalny w reżyserii Paula Dugdale’a.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →