Deas z kolejną EPką w Second State – „Index”

News
Deas

Deas nie zwalnia tempa. Po niezwykle udanym 2019 roku, mieszkający w Krakowie DJ otwiera nowy rok wydawniczy z przytupem. Niedawno premierę miała jego najnowsza EPka - Index.

Deas – zapowiada się kolejny dobry rok

Deas definitywnie ma się czym chwalić. Zeszły rok to pasmo sukcesów w jego wykonaniu. Występny na czołowych polskich festiwalach, liczne wydawnictwa w wiodących światowych labelach i trzy statuetki w naszym corocznym plebiscycie Munoludy. To się nazywa dobrze przepracowane 12 miesięcy!

Deas na Instytut 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Deas zwalniać nie zamierza. Ten rok rozpoczął od zagranicznych występów, w ramach których zagrał m. in. w Szwajcarii, Niemczech i Gruzji. Tydzień temu premierę miała jego kolejna EPka – Index, a na horyzoncie widać już następne wydawnictwa i zagraniczne bookingi.

Deas z nowym EP – Index

Najnowszy minialbum naszego rodaka nosi tytuł Index i wydany został nakładem stajni Pan-PotówSecond State. To już czwarte solowe wydawnictwo Deasa w tym labelu (przypomnijmy, że ostatnimi czasy z Second State kontrakt podpisał również bydgoski duet DUSS, o czym więcej przeczytać możecie tutaj).

Deas – Apart

EPka Deasa składa się z 5 utworów, podczas których przeniesieni zostajemy na trwającą prawie 30 minut podróż do krainy futurystycznego techno. Jestem przekonany, że wydawnictwo przypadnie do gustu fanom twórczości Karola, a wszystkich tych mniej doń entuzjastycznie nastawionych zachęcam do odsłuchu, bo to naprawdę kawał porządnej muzyki. I to nie tylko moja opinia, gdyż wydawnictwo doczekało się już bardzo przychylnych recenzji z ust największych nazwisk świata muzyki elektronicznej. EPkę skomplementował m. in. Len Faki czy Marcel Fengler.

Deas – Index EP – odsłuch najnowszej EPki

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →