Deadmau5 robi przerwę od grania

News

Zmęczony nieustającą trasą koncertową, Deadmau5 ogłasza, że robi sobie przerwę od występów. Artysta ma zamiar skupić się teraz na produkcji muzyki.

Pochodzący z Kanady Joel Zimmerman, znany na całym świecie jako Deadmau5, kilka dni temu zamieścił na swojej oficjalnej stronie oświadczenie, w którym tłumaczy, że powoli się wypala i musi odpocząć od występów. Choć jak sam pisze, nie ma zamiaru odwoływać zaplanowanej trasy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Studio Deadmau5’a

Artysta ma za sobą kilka lat nieustannego tournee po całym świecie, grając niekiedy 7 dni w tygodniu. Do tego dodać należy stres związany z prowadzeniem własnej wytwórni. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Deadmau5 ogłasza przerwę w występach, o tym jak w 2010 roku Zimmerman zemdlał podczas swojego seta w klubie 9:40 w Waszyngtonie.

Potrzebuję się odłączyć od tego wszystkiego, co nie znaczy, że mam zamiar anulować najbliższe występy. Muszę zrobić sobie przerwę na trochę i się wyciszyć. Oczywiście mam zamiar nadal produkować, możecie się pewnie spodziewać jakiś szalonych numerów. Najlepiej będzie dla mnie jak po prostu wyluzuję i zrobię pare rzeczy, z których będę w 100% zadowolony. Dopiero wtedy będę mógł kontynuować występy. W tej chwili jestem zmęczony i wypalony tym wszystkim i potrzebuję zrobić krok w tył i zastanowić się co ja w ogóle robię. – tłumaczy Deadmau5

Jedyna pocieszająca informacja wynikacjąca z oświadczenia jest taka, że Deadmau5 ma zamiar w tym czasie skupić się na produkcji muzyki. Musimy poczekać i zobaczyć, co z tego wyniknie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →