Martyn i Deadbeat bohaterami infosesji Red Bull Music Academy

Wydarzenie

Już po raz trzeci podczas festiwalu Audioriver odbędą się infosesje Red Bull Music Academy. W tym roku ich bohaterami będą Martyn, Deadbeat oraz An On Bast, Eltron John i Seb Skalski.

Infosesje Red Bull Music Academy to już stały element Audioriver i projektu Rynek Niezależny. Spotkania z gwiazdami festiwalu zawsze przyciągają rzesze chętnych – dla jednych jest to okazja, by poznać bliżej swojego idola, podczas gdy inni zainteresowani są szczegółowymi poradami na temat prowadzenia kariery czy tworzenia muzyki. To wszystko za darmo, bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Co ciekawe – infosesje odbywają się w auli Urzędu Miasta Płocka, czyli tym samym miejscu, w którym spotyka się tamtejsza Rada Miejska.
Godzinne infosesje odbędą się w sobotę 28 lipca. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 13:00 i jej bohaterem będzie Deadbeat – jeden z najważniejszych artystów eksperymentalnej elektroniki.
O 15:00 odbędzie się infosesja z polskimi absolwentami Red Bull Music Academy: An On Bast, Sebem Skalskim i Eltronem Johnem, a dwie godziny później rozpocznie się spotkanie z Martynem. Na spotkaniu opowie, jak produkować muzykę na najwyższym poziomie i dlaczego należy wkładać emocje w didżejowanie.
Wszystkie infosesje poprowadzi DJ i dziennikarz, Harper. Spotkania z Deadbeat i Martynem prowadzone będą w języku angielskim.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →